Projekty

Aval Financial.cz

FINANCOVÁNÍ SOUDNÍCH SPORŮ

Naše společnost řeší soudní poplatky za Vás. Neplaťte drahé právní služby a soudní náklady, vše za Vás vyřídíme.

BEZSTAROSTNÝ PRONÁJEM.CZ

BEZSTAROSTNÝ PRONÁJEM.CZ

Naše společnost spolupracuje sprojektem BEZSTAROSTNÝ PRONÁJEM.CZ. Tato služba je určena těm majitelům nemovitostí, kteří chtějí mít co nejméně starostí s pronajímáním. Bezstarostný pronájem zařídí nájemníka, prověří ho, připraví smlouvy, předá byt, ohlídá platby, zařídí převzetí, vystěhování ad.  

Sprava85.cz

Naše společnost je partnerem správy85.cz. Správy nemovitostí, která přináší ke standardní správě mnoho přidaných služeb za jednotnou cenu 85,-Kč měs./byt.

SLEDUJ DLUŽNÍKA

Naši pracovníci jezdí po celé ČR a sledují nebo zajišťují informace o Vašich dlužnících. Posílají o nich informace prostřednictvím programu na Váš email a Vy máte kontrolu o tom co se s dlužníkem děje.  Tým 24 lidí je téměř každý týden na nějakém místě v České republice, proto máme aktuální informace o dlužníkovi. V rámci sledování pohledávku i vymáháme, nabízíme k odkupu investorům nebo financujeme soudní spory.  

nezpujcim.cz

NEŽ PŮJČÍM

Máte někomu půjčit peníze? Nevíte jak smlouvu připravit, jak vše správně ošetřit? Služba nezpujcim.cz Vám dá šikovné rady a doporučení. Využijte našich mnohaletých zkušeností, vyplatí se to. 

Řešte svou pohledávku s námi on-line

Vložte Vaši pohledávku, my se postaráme o zbytek:

  • 1Vyplňte formulář s Vaší pohledávkou.
  • 2Do 24 hodin Vás budeme kontaktovat.
  • 3Navrhneme řešení.