Ceník

Naše společnost nabízí tři varianty A,B a C, ve kterých pohledávku řeší buď jen soudní cestou A, soudní i mimosoudní (což doporučujeme ) B a C je variantou pouze pro prodej pohledávky.
VYMÁHÁNÍ SOUDNÍ CESTOU
Financování soudních sporů
Pro tuto variantu je zapotřebí zaslat na náš mail podklady pohledávky, my je ZDARMA prověříme, zda-li je nárok oprávněný, není-li pohledávka promlčená, je-li správně vyplněná atd. Zašleme Vám k podpisu plnou moc, na jejímž základě pošleme předžalobní výzvu, podáme žalobu a neubude-li ani poté pohledávka uhrazena, tak nařídíme exekuci. Podání žaloby a exekuce je ZDARMA. Bude-li muset náš právník na jednání k soudu, účtujeme náklady spojené s cestou a časem ( ve většině případů do 3.000,-Kč ). Pakliže se vymůže nějaká část pohledávky, Vám přísluší vše.
Financování soudních sporů
 
VYMÁHÁNÍ SOUDNÍ A MIMOSOUDNÍ CESTOU
Námi doporučovaná varianta zahrnuje jak soudní řešení, kdy neplatíte advokáta ani za jednání u soudu, tak i mimosoudní vymáhání, což je nejúčinnější varianta pro získání Vašich peněz nazpět. Za tuto službu si účtujeme  20% z vymoženého plnění a Vám zbylých 80%. Při větším počtu pohledávek od klienta jsme schopni snížit naší provizi na 16%. V této variantě za Vás také hlídáme insolvenční rejstřík a ZDARMA vypracujeme za Vás přihlášku.
Soudní a mimosoudní řešení pohledávek
 
PRODEJ NA BURZE POHLEDÁVEK
Odkup pohledávek
Tato varianta je určená pouze pro ty, kteří chtějí svou pohledávku zobchodovat na burze pohledávek. Prosíme o pochopení, že není možné prodávat pohledávku za 85% z výše dluhu, jak to slibují “některé” vymáhací agentury, a to zejména z důvodu insolvencí. V takovém případě může věřitel dostat jen 30% pohledávky v 5ti letech a zbytek musí odepsat.
Odkup pohledávek
 

Řešte svou pohledávku s námi on-line

Vložte Vaši pohledávku, my se postaráme o zbytek:

  • 1Vyplňte formulář s Vaší pohledávkou.
  • 2Do 24 hodin Vás budeme kontaktovat.
  • 3Navrhneme řešení.